Witamy na stronie internetowej Dunaj - Finanse sp. z o.o. 


Codziennie sytuacja majątkowa każdego z nas ulega zmianom. Każdy z nas modyfikuje swoje plany i potrzeby. Wszyscy dostosowują się do nowych okoliczności. Najlepszym rozwiązaniem jest zawsze porozumienie. Przedstawiamy Państwu szereg możliwości, licząc na podjęcie współpracy. 


  • W zakładce oferta mogą Państwo zapoznać się z usługami świadczonymi przez Dunaj - Finanse sp. z o.o. oraz ich charakterystyką.
  • W celu skontaktowania się z Dunaj - Finanse sp. z o.o. zapraszamy do zakładki kontakt, gdzie zamieściliśmy przydatne dane teleadresowe.
  • Kontakt on-line to interaktywny formularz umożliwiający kontakt z Dunaj - Finanse sp. z o.o. bez ponoszenia kosztów - bezpośrednio przez stronę internetową.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA! WAŻNE!

KOMUNIKAT Z DNIA 20 LISTOPADA 2014 R.

W związku z otrzymaniem w dniu 20 listopada 2014 r.informacji o próbie podania się przez bliżej nieokreśloną jeszcze osobę za funkcjonariusza publicznego w postaci Komornika Sadowego przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy – Woli w Warszawie II Wydział Cywilny, przy pomocy szablonu (wzoru) wezwania z logo Dunaj – Finanse sp. z o.o. i zeskanowanym podpisem osoby potencjalnie uprawnionej niniejszym informuję, że pisma kierowane ze skrzynki mailowej: windykacja@ekomorniksadowy.pl są próbą wyłudzenia pieniędzy.

 

W przypadku otrzymania drogą elektroniczną lub papierową podejrzanego wezwania z logo Dunaj– Finanse sp. z o.o., które nie pochodzi od Dunaj– Finanse sp. z o.o.  (w szczególności z zamazanym adresatem lub innych istotnych danych, brakiem firmowych pieczątek) zwracamy się z prośbą o pilny kontakt telefoniczny zDunaj– Finanse sp. z o.o.

 

Informujemy również, że Dunaj – Finanse sp. z o.o. skierowała do właściwej prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa m.in. próby wyłudzenia i podszywania się pod funkcjonariusza publicznego. Jednocześnie informujemy, że podejmujemy wszelkie możliwe środki prawne w celu ochrony naszych interesów i dóbr osobistych, jak również praw autorskich przy wykorzystaniu wszelkich dostępnych środków prawnych.